Konsultant ślubny czyli Wedding Planner to zawód, który w naszym kraju nie jest jeszcze popularny, jednak cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Par Młodych. Konsultant wspiera przyszłych nowożeńców i ich rodzinę w przygotowaniach do ślubu, jak również podczas samej ceremonii i wesela. Chodzi o to, aby cała organizacja oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia leżała w gestii specjalnie powołanego do tego profesjonalisty.

Dlaczego jest to tak ważne? W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie większość z nas pochłonięta jest życiem zawodowym trudno jest zagospodarować czas na realizację innych zadań – zwłaszcza takich, które po prostu musimy wykonać perfekcyjnie. Proces organizacji to nierzadko ponad rok mozolnych przygotowań.

Począwszy od harmonogramu zadań poprzez badanie rynku, wybór najkorzystniejszych rozwiązań i negocjacje cenowe, a skończywszy na doglądaniu realizacji zadań podczas ślubu i wesela. Osobisty asystent jakim jest wedding planner to osoba, dzięki której Młoda Para cieszy się swoim wyjątkowym dniem bez obaw o to, że coś nie zostanie dopilnowane.

Co istotne, konsultant ślubny pilnuje również zaplanowanego budżetu i walczy w imieniu narzeczonych o korzystne rabaty. Najważniejsze jest to, aby obie strony miały spójną wizję uroczystości, którą profesjonalista będzie konsekwentnie realizował. Nasi specjaliści organizując ceremonie na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, wiedzą jak ważne są szczegóły. Służymy nie tylko fachowym doradztwem, ale również czynnym wsparciem.
Rekomendujemy podwykonawców, negocjujemy umowy, pomagamy przy formalnościach i wreszcie zarządzamy całą logistyka i akomodacją.

Nasza firma kompleksowo organizuje śluby i wesela, dzięki czemu będą one niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy będą brać udział w tym wyjątkowym dniu! Nasi konsultanci ślubni przeprowadzą Państwa przez najtrudniejsze kwestie związane z organizacją ślubu i wesela, doradzą przy najbardziej istotnych kwestiach np. garderoba, oprawa muzyczna, menu itp. oraz przy tych, o których często narzeczeni przypominają sobie na końcu tj. kwiaty, atrakcje dla gości czy weselny tort. Zaufaj naszym ekspertom i pozwól nam zaplanować Wasz wyjątkowy ślub!

Więcej przydatnych informacji znajdziesz tutaj.

© 2019 It’s Your Day