Organizując wesele podczas wyboru sali weselnej kierujemy się nie tylko jej przestronnością i funkcjonalnością, ale przede wszystkim wystrojem. Z reguły kształt stołów i wygląd krzeseł nie podlegają naszemu wyborowi i nie zwracamy na ten czynnik większej uwagi. Jednak warto zastanowić się nad tym, a na pewno zwróci nam na to uwagę nasz konsultant ślubny.

Ustawienie prostokątnych stołów jest łatwiejsze i pozwala zaoszczędzić dużo miejsca choćby dla parkietu tanecznego. Jednak z kolei okrągłe stoły są bardziej eleganckie i sprawdzą się szczególnie podczas nowoczesnych wesel. Przy folklorowych klimatach niestety nie będą wyglądały dobrze.

Musimy również wziąć pod uwagę, że okrągłe stoły wydzielają pewna przestrzeń. Podczas, gdy przy meblu prostokątnym goście maja możliwość lepszej integracji, tak już przy okrągłych taka opcja jest mocno utrudniona. Dodatkowym zadaniem będzie rozplanowanie naszych gości, którym miejsce wskazujemy winietkami. Ograniczona powierzchnia okrągłych stolików to dodatkowe utrudnienie przy dużej rodzinie!

Jeszcze jednym aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest rozdzielenie przystawek. Przy długich, prostokątnych konstrukcjach może ich być mniej ze względu na większe skupienie gości przy stole. Natomiast okrągły blat i zdecydowanie wydzielona powierzchnia generują konieczność starannego przygotowania nakryć i przystawek identycznie na dla wszystkich takich miejsc.

Nasi specjaliści organizując ceremonie na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, zwracają szczególna uwagę na niniejszy aspekt, ponieważ wynika on z potrzeby sprawnego zaplanowania wszystkich szczegółów. Nasze wieloletnie doświadczenie już nie raz sprawdziło się nawet w najtrudniejszych wyzwaniach ślubnych!

Nasza firma kompleksowo organizuje śluby i wesela, dzięki czemu będą one niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, biesiadników! Nasi konsultanci ślubni przeprowadzą Państwa przez najtrudniejsze kwestie związane z organizacją ślubu i wesela, począwszy od kwestii najkorzystniejszego wyboru Sali wraz z kształtem i wyglądem mebli, z których będą Państwo korzystać. Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej przydatnych informacji znajdziesz tutaj.

© 2019 It’s Your Day