Wiosenna aura i przyroda budząca się do życia po zimowym uśpieniu, to idealne warunki dla wymarzonej ceremonii ślubnej. Kobierce z pachnących kwiatów, śpiew ptaków oraz wiosenny ciepły wiatr gwarantują niezapomnianą atmosferę każdego wydarzenia. Wśród polskich Nowożeńców popularne są zarówno terminy wiosenne jak i letnie., jednak to właśnie ślub wiosną to doskonały pomysł!

Na udaną ceremonię wiosenna Panna Młoda powinna założyć prostą, dziewczęcą suknię, zaś jeśli chodzi o ozdobę włosów – tutaj zawsze w modzie pozostaje wianek z kwiatów, bądź jakikolwiek inny wiosenny akcent. Podobny ton rekomendujemy dla Pana Młodego. W butonierce jego garnituru powinien znajdować się element kolorystyczny zaczerpnięty z elementu sukni ślubnej bądź bukietu przyszłej żony.

Wiosna przynosi wiele możliwości i darów, które można wykorzystać w organizacji ślubu i wesela.

Bardzo ważną kwestią okazują się być także kwiaty w bukiecie ślubnym. Warto postawić na klimaty sezonowe. Dużo kolorów i świeżości to domena popularnych w bukietach tulipanów i żonkili, nie brakuje także hiacyntów. Panny Młode często decydują się także na konwalie i bzy, dzięki którym do walorów wzrokowych dochodzą również zapachowe.

Organizując ceremonie na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, nasi konsultanci ślubni wiedzą jak ważne są szczegóły, dlatego najczęściej doradzamy naszym Klientom wykorzystanie nowoczesnych trendów każdej pory roku. Nie zapominamy przede wszystkim o dekoracjach! Wiosna przynosi w tym przedmiocie wiele możliwości i darów, które można wykorzystać. Wszystko będzie wyglądało pięknie! Na pewno warto wykorzystać pierwsze wiosenne kwiaty, oraz ozdoby z zazielenionych już gałązek. W promieniach słońca bajeczne kompozycje uzyskamy z kolorowych wstążek bądź akcentów związanych z ptakami bądź motylami.

Kobierce z pachnących kwiatów, śpiew ptaków oraz wiosenny ciepły wiatr gwarantują niezapomnianą atmosferę weselnikom.

Nasza firma kompleksowo organizuje śluby i wesela, dzięki czemu będą one niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Nowożeńców jak też dla ich gości. Dobieramy również menu, które w wiosennym wydaniu powinno być lekkie, kolorowe i sezonowe. Sprawdzi sie tu idealnie zupa z nowalijek koniecznie posypana świeżym szczypiorkiem albo koperkiem. Lekkie przekąski typu spring rolls również spotkają się z uznaniem weselnych gości. W dzbankach może znaleźć się orzeźwiająca lemoniada, a tort weselny niech ozdobią jadalne kwiaty… Efekt będzie oszałamiający! Warto zatem skorzystać z dobrodziejstw wiosny i w jej aurze zorganizować swój ślub oraz wesele.

© 2019 It’s Your Day