Pomysły współczesnych nowożeńców na niezapomnianą ceremonię ślubną czerpane są z najnowszych trendów, własnych pasji oraz możliwości jakie mają narzeczeni. Niektóre Młode Pary decydują się na tradycyjny ślub cywilny w urzędzie, a niektórzy chcą przeżyć ten dzień inaczej. Od 1 marca 2015 roku przepisy pozwalają na organizację ślubu w plenerze w towarzystwie urzędnika stanu cywilnego. Jest to wszak usługa za dość dużą dopłatą, jednak narzeczeni bardzo chętnie wybierają taki właśnie rodzaj ceremonii.

Ogromną zaletę tego typu rozwiązania stanowi niewątpliwie aura otwartej przestrzeni. Bardzo popularne są ołtarze z kwiatów, przed którymi stoi Para Młoda. Dodatkowo krajobraz morza bądź gór, stanowi ogromny walor estetyczny i sprawia, że ceremonia jest o wiele bardziej piękna i wzruszająca.

Z kolei ślub w urzędzie to tradycja ceremonii cywilnej, której patos podnosi często eleganckie, a nawet wytworne wnętrze. Dlatego właśnie wybór pomiędzy tymi dwiema opcjami nie jest aż tak bardzo oczywisty. Nasza firma pomaga w podejmowaniu również tego typu decyzji!
Nasi konsultanci ślubni rozumieją potrzeby przyszłych małżonków i organizują ceremonie odpowiadające Państwa gustom i wymaganiom. Cała organizacja oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia leży w gestii specjalnie powołanego do tego profesjonalisty.

Organizujemy ceremonie na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Dla naszych ekspertów nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom związanym zarówno ze ślubem w urzędzie jak i z ceremonią w plenerze.
Rekomendujemy podwykonawców, negocjujemy umowy, pomagamy przy formalnościach i wreszcie zarządzamy całą logistyką i akomodacją.

Nasza firma kompleksowo organizuje śluby i wesela, dzięki czemu będą one niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy biorą udział w tym wyjątkowym dniu! Nasi konsultanci ślubni pomogą Państwu podjąć decyzje dotyczące czasu i miejsca ceremonii, a przede wszystkim wskażą zalety i wady branej pod uwagę opcji. Zaufaj naszym ekspertom!

Więcej przydatnych informacji znajdziesz tutaj.

© 2019 It’s Your Day