Wydaje się, że Pan Młody ma mniej skomplikowane zadanie niż jego narzeczona w zakresie doboru ślubnej kreacji. Jak się jednak okazuje jego strój musi w sobie łączyć elegancję z nutą nonszalancji. Cała ta kompozycja składa sie na idealną prezencję – oczywiście w harmonii ze strojem Panny Młodej. Efekt nie jest wcale łatwy do osiągnięcia.

Podczas organizowania ceremonii na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, nasi konsultanci ślubni wiedzą jak ważne są szczegóły również w zakresie stylizacji przyszłych Nowożeńców.

Strój Pana Młodego musi być odpowiednio dobrany do figury. Fasony są nadal slimowane, jednak kroje juz nieco swobodniejsze. Jakkolwiek jeszcze niedawno pod tym względem nie było większego pola do manewru, tak juz dziś kolory i fasony garniturów oraz akcesoria powinny być spójne w najdrobniejszych szczegółach.

Strój Pana Młodego strój musi w sobie łączyć elegancję z nutą nonszalancji.

Niezwykle istotna jest również jakość materiału, z którego wykonany jest strój Pana Młodego. Musi on bowiem cechować się elastycznością miękkością i połyskiem.

Nowoczesne kroje, surduty o skróconych marynarkach i wyslimowanych spodniach tworzą wyjątkowy styl i niebanalną kompozycję. Unowocześniona wersja klasycznego kroju mody męskiej staje sie coraz bardziej popularna, dlatego właśnie do gładkich, klasycznych garniturów coraz częściej dobiera się wzorzyste kamizelki i plastrony, które wymagają wysoko podpiętej marynarki.

Najmodniejszym kolorem w modzie męskiej wciąż pozostaje granatowy. Nadal jest modny szary, brązowy, i jak zawsze czarny.

Istotna jest jakość materiału, z którego wykonany jest strój Pana Młodego. Musi on bowiem cechować się elastycznością miękkością i połyskiem.

Nie zaszkodzi również nutka awangardy. Odważnym pomysłem jest stylizacja historyczna, stanowiąca alternatywę dla klasycznego garnituru. Długa żakardowa marynarka, gładkie spodnie ze wstawkami uszyte z tkaniny marynarki. Oryginalny krój z pewnością wzbudzi zainteresowanie i podziw Waszych gości, ale również samej Panny Młodej.

Kompleksowo organizujemy śluby i wesela, natomiast nasi konsultanci ślubni dobiorą dla Państwa najdrobniejsze szczegóły. Stworzyliśmy już wiele niezapomnianych kompozycji zarówno w aranżacji przestrzeni weselnej jak i strojów Pary Młodej. Wiemy, że każdy z Was chciałby w ten dzień podkreślić swoją indywidualność i tym właśnie kierujemy się w swojej pracy.

© 2019 It’s Your Day