Nazywam się Magdalena Danilecka i jestem wedding plannerką. Mam to szczęście, że organizacja ślubów jest moją pasją i zawodem jednocześnie i chcę się tym szczęściem dzielić z innymi.

Po powrocie do Polski w 2014 roku rozpoczęłam pracę w międzynarodowej korporacji z branży finansowej. Planując wkrótce własny ślub z dbałością o każdy szczegół utwierdzałam się w przekonaniu, że chcę by moja pasja stała się również moją pracą. Jestem osobą wrażliwą na otaczające nas piękno, mam wysokie poczucie estetyki i kultury osobistej co sprawia, że zawód wedding plannera jest moją drugą naturą. Dużą satysfakcję sprawia mi spełnianie marzeń moich Klientów, a radość na ich twarzach podczas uroczystości jest najlepszą nagrodą za moją pracę.

W 2018 roku chcąc w pełni zaangażować się w zawód wedding plannera ukończyłam profesjonalny kurs dla wedding plannerów „Gold Wedding Planner” w Warszawie organizowany przez członków Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Jestem osobą otwarta, empatyczną i stawiam Klienta i jego marzenia na pierwszym miejscu. Moim celem jest przejęcie wszelkich trosk, stresu i zmartwień od swoich Klientów tak, aby mogli się w pełni cieszyć się w tym wyjątkowym dniu zamiast przejmować się organizacją całego przedsięwzięcia.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną z dwoma pieskami plączącymi się pod nogami.

 

 

© 2019 It’s Your Day