Pobyt dziecka na weselu to nie lada wyzwanie dla jego rodziców. Idąc na wesele mamy zapał do świetnej zabawy przy suto nakrytych i zakrapianych stołach.

Kiedy jednak pojawia się myśl: „co z dzieckiem”?, wówczas zabiegi logistyczne powinny być kierowane właśnie na sferę zabezpieczenia oraz zabawiania najmłodszych uczestników ślubu i późniejszej biesiady. Jak wiadomo, zabawa weselna polega na zapomnieniu.
Warto w tym dniu zatrudnić osobę, która odpowiednio zorganizuje czas dla dzieci, a ponadto położy je spać i będzie nad nimi czuwać – pamiętajmy, że ich bezpieczeństwo jest ważniejsze od szampańskiej zabawy rodziców.

Warto zatrudnić osobę, która w czasie wesela odpowiednio zorganizuje czas dla dzieci.

Bardzo miłym gestem ze strony Pary Młodej będzie deklaracja zapewnienia kompetentnej opiekunki bądź opiekuna dla dzieci weselnych gości. Jednocześnie fantastycznym pomysłem będzie zatrudnienie animatora zabaw. Dzięki takiemu rozwiązaniu, rodzice będą mogli beztrosko oddać sie biesiadzie. Jeśli jednak przyjechali ze swoimi pociechami, wówczas wyważone i mocno ograniczone spożycie alkoholu jest zdecydowanie wskazane.

Nie bez znaczenia pozostaje tutaj również menu weselne. Oryginalnym pomysłem będzie specjalnie przygotowany dla dzieci jadłospis, który dodatkowo zachęci najmłodszych do jedzenia i próbowania wszystkich potraw. Szeroka gama kolorowych owoców będzie zdrowym dodatkiem do tradycyjnych dań na ciepło.

Specjalnie przygotowany dla dzieci jadłospis będzie dodatkową atrakcją

Najważniejszym jednak czynnikiem jest niedopuszczenie do znudzenia sie najmłodszych biesiadników. Dlatego tak ważne jest, aby dzieciom uczestniczącym w weselu zapewnić różnorodne gry i zabawy. Niekiedy są to analogiczne urozmaicenia do tych, które rozgrywają się na głównej sali.

Nasi konsultanci ślubni są do Państwa dyspozycji również i w kwestii właściwego zabezpieczenia i zabawienia najmłodszych uczestników zabawy. Profesjonalnie doradzimy również w zakresie najbardziej zajmujących rozrywek jak również weselnego menu. Wszystko po to, aby jak najbardziej uatrakcyjnić pobyt na zabawie.

Bezpieczeństwo dzieci jest ważniejsze niż zabawa na weselu.

Organizujemy śluby oraz przyjęcia weselne na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Za każdym razem czerpiemy inspiracje oraz dodatkową wiedzę od naszych zleceniodawców.
Dlatego właśnie jesteśmy lokalnym liderem w naszej branży i zachęcamy do współpracy Młode Pary, które chcą w niepowtarzalnym stylu przeżyć ten wyjątkowy dzień.

© 2019 It’s Your Day