Warkocze, koki, fale i fryzury ozdobione kwiatami – to tylko kilka rozwiązań dla Panny Młodej na ślub i wesele. Bardzo popularne w ostatnim czasie są mniej skomplikowane upięcia np. koński ogon czy włosy puszczone luźno. Naturalność jest motywem przewodnim większości ślubnych stylizacji.

Fryzura Panny Młodej powinna być modna i staranna. Przed wyborem wymarzonego uczesania warto przyjrzeć się aktualnym trendom. Fryzury z dyskretnie wplecionymi warkoczami są ostatnio bardzo modne, ponieważ nie tylko utrzymują skromną formułę całej kompozycji, ale również można „przemycić” wraz z nimi inne elementy ozdobne np. szpilki, kwiaty czy tasiemki.

Fryzury z dyskretnie wplecionymi warkoczami są ostatnio bardzo modne na ślubach i weselach

Nie oznacza to jednak, że rozpuszczone włosy stanowią jakąś zbrodnię w trendach ślubnych. Ponadczasowe fryzury z pofalowanych rozpuszczonych włosów na pewno dodadzą Pannie Młodej uroku i będą pasować do każdej weselnej stylizacji. Zawsze najlepiej dobrać fryzurę do kształtu i rysów twarzy. W tej kwestii powinni wesprzeć przyszłą żonę profesjonalni wedding plannerzy, a szczególnie wówczas, gdy to właśnie oni są odpowiedzialni za organizację ślubu i wesela swoich zleceniodawców.

Nie chodzi jednak o efekt zaskoczenia, a raczej coś, co pozwoli wprowadzić nieco oryginalności w dość sztywne ramy. Włosy mogą być wyprostowane sprawiając wrażenie zdyscyplinowanych i perfekcyjnie wygładzonych.

Latem modny jest tzw. romantyczny look z frywolnie opadającymi falami. Przy odpowiednim ozdobieniu efekt będzie rewelacyjny! Ponadczasowym i tym samym, niezwykle trafnym wyborem jest delikatny warkocz. Warto pamiętać, że fryzura powinna zawsze pasować do stylu sukienki i makijażu.

Zawsze najlepiej dobrać fryzurę do kształtu i rysów twarzy.

Nasi konsultanci ślubni są do Państwa dyspozycji również i w kwestii właściwego doboru uczesania zarówno Panny Młodej jak i druhny. Chętnie doradzimy również w zakresie fryzur pozostałych uczestników przyjęcia, zwłaszcza kiedy ma być ono zachowane w odgórnie zaplanowanym klimacie.

Organizujemy śluby oraz przyjęcia weselne na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Sprawiamy, że ten wyjątkowy dzień pozostaje w pamięci przyszłych Nowożeńców oraz wszystkich gości.

Nasi specjaliści dopilnują każdego szczegółu, fachowo doradzą i wynegocjują najbardziej korzystne ceny.

© 2019 It’s Your Day