Bukiety ślubne z kompozycją traw to coraz częstszy akcent, który proponuje się trendach ślubnych na sezon 2019. Warto zauważyć, że już 2-3 lata temu wedding plannerzy zauważyli atrakcyjność tej formy uatrakcyjnienia bukietów ślubnych. Pomysł wcale się „nie przejadł”, a wręcz ewoluował i dziś szukając unikatowych rozwiązań floryści wręcz prześcigają się w kreatywnych akcentach do kwiatowych wiązanek dla Panien Młodych. Jakkolwiek irracjonalnie to brzmi, głównym akcentem bajecznych wiązanek ślubnych stały sie właśnie trawy!

Plastyczne źdźbła, intensywne barwy oraz lekkość, jakie nadają całej kompozycji plasują trawy pampasowe na czele ulubionych dodatków do bukietów ślubnych. Szturmem podbijają one rynek dekoracji. Są bowiem idealne jako uzupełnienie bukietu, a rzeczona plastyka dodaje mu elastyczności. Mnogość gatunków i odmian pozwala na zabawę kolorem, objętością i fakturą. Nadal pozostaje aktualny trend wpinania w źdźbła traw kolorowych piór, które dopełniają kompozycji bukietu.

Organizując ceremonie na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, nasi konsultanci ślubni wiedzą jak ważne są szczegóły, dlatego najczęściej doradzamy naszym Klientom wykorzystanie nowoczesnych trendów. Trawy pampasowe są bardzo entuzjastycznie przyjmowane przez Panny Młode, które z reguły przywiązują ogromną wagę do kolorystyki oraz ogólnej kompozycji bukietów.
Kompleksowo organizujemy śluby i wesela, dzięki czemu nasi Klienci z nostalgią wspominają ten najważniejszy dzień w życiu przez wiele następnych lat i dodatkowo mają więcej czasu na przygotowanie się do tego wyjątkowego wydarzenia.

Zarówno akcenty związane z trawami pampasowymi, które są coraz bardziej popularne w trendach ślubnych jak i cała oprawa ceremonii zaślubin oraz wesela, wymagają szczegółowej logistyki, umiejętnego planowania, ale przede wszystkim wystarczającego doświadczenia. To ono właśnie procentuje przynosząc efekt niezapomnianej ceremonii oraz bajecznych wspomnień z tego jedynego w życiu dnia!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

© 2019 It’s Your Day