Biały welon to niekwestionowany symbol ślubny. Wiele przyszłych Panien Młodych nie wyobraża sobie, aby go nie włożyć w ten wyjątkowy dzień. Welon towarzyszył białej sukni od setek lat, jego wykorzystanie jest poniekąd zatem narzucone przez tradycję. Jednak nie jest on elementem obligatoryjnym i coraz częściej rezygnuje się z welonu na rzecz innych elementów, które również mogą nadać całej kompozycji niepowtarzalny urok.

Możemy tutaj wyszczególnić coraz bardziej popularne grzebienie oraz spinki, które ozdobione są najczęściej cyrkoniami lub kryształkami. W zasadzie występuje tutaj różnorodność zarówno pod względem materiału, z którego są wykonane (srebro, złoto bądź inny materiał), ale dodatkowo także stanowią fantastyczne dopełnienie fryzury.

Najważniejsze jest, aby alternatywa dla welonu pasowała do całej stylizacji.

Styliści dobierający kreację dopasowaną indywidualnie do Panny Młodej, decydują się często na zastąpienie welonu stroikiem z kwiatów – jest to jedna z najpiękniejszych ozdób, zwłaszcza jeśli wykorzystane są w niej żywe kwiaty. Nie trzeba ich dodatkowo urozmaicać. W tym przypadku najlepiej poprosić o stworzenie tego typu kompozycji przez florystykę. Koszty nie są wygórowane i nie powinny być większe niż 20-30 złotych. Sam stroik powinien być dopasowany do wiązanki Panny Młodej lub wybranej stylizacji.

Najważniejsze jest, aby alternatywa dla welonu pasowała do całej stylizacji. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy wszystko dokładnie przemyśleć. Organizując ceremonie ślubną na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, nasi konsultanci ślubni wiedzą jak ważne są szczegóły. Niezwykle istotne jest prawidłowe dobranie właściwej ozdoby, która upiększy fryzurę Panny Młodej, a nie ją zakryje.

Styliści dobierają odpowiednią kreację dla Pary Młodej zgodnie z ich życzeniem i najnowszymi trendami

Praktyczne i estetyczne wizualnie są również toczki. Są one nie tylko eleganckie, ale idealne dla kompozycji w stylu retro. Całość musi być wytworna i dobrze dobrana.

Do łask wracają również woalki, które podobnie jak toczki, pasują przeważnie do eleganckich stylizacji. Zasłaniając fragment twarzy Panny Młodej woalki nadają twarzy tajemniczości i wytworności. Ze względu na to, stylizacja sukni musi być również właściwie dobrana.
Wracając do trendów ślubnych z lat 20-tych poprzedniego stulecia, styliści chętnie proponują koronkowe czepki. Dodają one delikatności i niewinności całej stylizacji. Nieco archaiczna kompozycja pasuje do prostych sukien.

Dobieramy ozdoby w taki sposób, aby ozdobić fryzurę, a nie ją zasłonić.

Przy dobieraniu alternatyw dla welonu nie można pominąć także diademów, tiar, kokard, opasek czy wstążek. Wszystkie te elementy będą komponowały się z właściwymi dla siebie krojami sukni i odpowiednim uczesaniem.

Nasza firma kompleksowo organizuje śluby i wesela, dzięki czemu będą one niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Nowożeńców jak też dla ich gości. Nasi styliści dobiorą odpowiednią kreację dla Pary Młodej zgodnie z ich życzeniem i najnowszymi trendami!

Więcej informacji o tym jak zorganizować wymarzony ślub znajdziesz tutaj.

© 2019 It’s Your Day